Eminence BETA-12CX PA zvočnik
5/5
Koda izdelka: 1086731 (BETA-12CX)
Akcija
Eminence BETA-12CX PA zvočnik
5/5
PA zvočnik Eminence BETA-12CX PA zvočnik
Eminence BETA-12CX PA zvočnik
- 7 %
  • Tip: Mid-Bass Loudspeaker
  • Premer: 12"
  • Impedanca: 8 Ohm
  • Moč: 250 W
  • Frekvenčni razpon: 57 Hz - 4,6 kHz
  • Vrsta magneta: Ferrite
Eminence BETA-12CX PA zvočnik
To je samodejni prevod s programsko opremo:
Primerno za
Vrsta magneta
Ferrite
Lastnosti
Impedanca
8 Ohm
Moč (Watt)
250
Moč
250 W
Frekvenčni razpon
57 Hz - 4,6 kHz
Barva
Črna
Akustika
Občutljivos (dB)
97,3
Mere in teža
Premer
12"