Koda izdelka: 226942 (ADAM-SUB12)
ADAM Audio Sub12 Studio subwoofer
Studio subwoofer ADAM Audio Sub12 Studio subwoofer
Sub12 je močan globokotonec, zasnovan za razširitev nizkofrekvenčnih zmogljivosti katerega koli sistema za nadzor v bližini ali v sredini do 22 Hz. Robusten poseben nizkotonec z podaljšanim hodom stožca in visoko zmogljivo tuljavo sta optimizirana za natančno reprodukcijo iz ohišja nizkih basov. Bas refleksna cev navzdol se izogiba vsiljivim...
  • Nizkotonski zvočnik: 12"
  • LF Driver Type: Woofer With Paper Diaphragm
  • Moč: 300W
  • Frekvenčni razpon: 22 Hz - 150 Hz
  • Raven zvočnega tlaka (SPL): 115 dB
To je samodejni prevod s programsko opremo:
Sub12 je močan globokotonec, zasnovan za razširitev nizkofrekvenčnih zmogljivosti katerega koli sistema za nadzor v bližini ali v sredini do 22 Hz.
Subwoofer Sub12 zagotavlja natančno kombinacijo nizke mejne frekvence (-3dB pri 22Hz) in neizkrivljene visoke ravni zvočnega tlaka (115dB SPL na 1m).
Garancija: 2+3 leta po registraciji v uporabniškem prostoru na MyADAM
Nizkotonski zvočnik
Nizkotonski zvočnik: 12"
Zahvaljujoč bas nizkotoncu 12" boste uživali v globokem, bogatem in dinamičnem basu, ki vašemu zvoku doda novo dimenzijo. Ta nizkotonec je posebej zasnovan za zagotavljanje čistih in natančnih nizkih tonov.
Moč
Moč: 300W
Z močjo do 300W dobite veliko prostora za impresivno glasnost in dinamiko, ne glede na to, ali ste v studiu, doma ali na zabavi.
Frekvenčni odziv 22 Hz - 150 Hz zagotavlja dovolj širok razpon za zajem vseh finih glasbenih in zvočnih podrobnosti.
Vhodi
  • Balanced XLR Female
  • Unbalanced RCA
Primerno za
Funkcije
LF Driver Power Amp
Class-D
Zvočniki
1x 12 "
Lastnosti
Nizkotonski zvočnik
12"
Visokotonski zvočnik
Ne
Moč
300W
Moč (Watt)
300
Frekvenčni razpon
22 Hz - 150 Hz
Crossover Frequency
50 Hz - 150 Hz
Bass refleks
Da
Akustika
Moč RMS
200W
Raven zvočnega tlaka - SPL (dB)
115
Raven zvočnega tlaka (SPL)
115 dB
Pakiranje
Vsebina paketa
Manual, Power Cable
Napajanje
Napajanje
240V