Eminence BETA-12A-2 PA zvočnik
5/5
Koda izdelka: 813728
Kot novo
Eminence BETA-12A-2 PA zvočnik
5/5
Koda izdelka: 813728
Kot novo
Na zalogi 1 kos
Ta izdelek trenutno ni mogoče dostaviti v tvojo državo.
PA zvočnik Eminence BETA-12A-2 PA zvočnik (Kot novo)
Eminence BETA-12A-2 PA zvočnik
12-palčni nadomestni zvočnik je odlična rešitev za ohranjanje najboljšega zvoka vaše zvočne opreme v živo. Ta 250 W, 8 Ohm zvočnik je ustvarjen za delovanje. Vsak zvočnik ameriške standardne serije ima izjemno močno ohišje iz žigosanega jekla Eminence za neverjetno vzdržljivost. Torej, če potrebujete zanesljiv nadomestni zvočnik z izjemno...
Eminence BETA-12A-2 PA zvočnik
To je samodejni prevod s programsko opremo:
12-palčni nadomestni zvočnik je odlična rešitev za ohranjanje najboljšega zvoka vaše zvočne opreme v živo. Ta 250 W, 8 Ohm zvočnik je ustvarjen za delovanje. Vsak zvočnik ameriške standardne serije ima izjemno močno ohišje iz žigosanega jekla Eminence za neverjetno vzdržljivost. Torej, če potrebujete zanesljiv nadomestni zvočnik z izjemno kakovostjo zvoka, ne iščite dlje kot nadomestni zvočnik ameriške standardne serije Eminence Beta-12A.
Primerno za
Vrsta magneta
Ferrite
Lastnosti
Impedanca
8 Ohm
Moč (Watt)
250
Moč
250 W
Frekvenčni razpon
43 Hz - 3,8 kHz
Barva
Črna
Akustika
Občutljivos (dB)
98
Občutljivost
98 dB
Mere in teža
Premer
12"