Laney CUB-SUPER12 Kitarski kombo – elektronke
5/5
Koda izdelka: 810061
Samo odprto
5/5
Koda izdelka: 810061
Samo odprto
V originalni embalaži
Na zalogi 1 kos
Kitarski kombo – elektronke Laney CUB-SUPER12 Kitarski kombo – elektronke (Samo odprto)
  • Kanali: 1
  • Moč: 15 W
  • Zvočniki: 12"
  • Tip zvočnika: Custom HH Speaker
  • Elektronika: 3x 12AX7
  • Cevi - izhodni ojačevalnik: EL84
V originalni embalaži
To je samodejni prevod s programsko opremo:
Zapleten Vintage ton
CUB-SUPER12 je odlično zveneč butični ojačevalnik ALL-TUBE. Z ergonomskim naravnostnim enojnim kanalom s tripasovnim EQ in dinamično funkcijo BOOST, ki jo je mogoče preklopiti s stopalom. CUB-SUPER12 ima vgrajen odbojnik z nogami, ki ga poganja izjemno priznan algoritem vzmetnega odmika iz pedala SECRETPATH Black Custom. Naložen s prilagojenim in glasovnim gonilnikom HH 12 ”, CUB-SUPER12 prinaša 15 vatov čiste cevi CLASS AB in ima zmožnost obratovanja pri <1 W z vključitvijo v vhod <1 W. CUB-SUPER12 je naložen s tremi izbranimi cevmi 12AX7 v predojačevalniku in parom izhodnih cevi EL84 v izhodnem delu. CUB-SUPER12 je naložen z vstavljeno zanko FX in zunanjo vtičnico za zvočnik.
Razred AB
Izbirna moč 15 vatov ali manj kot 1 vata
Reverb na vozilu
FX zanka
Izboljšanje stopalke
12 "HH gonilnik po meri
Neverjetna ploščad za pedale
Kanali
Kanali: 1
Moč
Moč: 15 W
Z močjo do 15 W dobite veliko prostora za impresivno glasnost in dinamiko, ne glede na to, ali ste v studiu, doma ali na zabavi.
Reverb
Reverb: Da
Vhodna vrata nožnega stikala
Vhodna vrata nožnega stikala: Da
Kontrole
  • Bass
  • Treble
  • Reverb
  • Gain
  • Middle
  • Boost
  • Volume
Primerno za
Tip zvočnika
Custom HH Speaker
Funkcije
Kanali
1
Zvočniki
12"
Število vhodov
2
Efekt zanka
Da
Število efektov
1
MIDI interface
Ne
Lastnosti
Moč
15 W
Elektronika
3x 12AX7
Cevi - izhodni ojačevalnik
EL84 (2 x)
Moč (Watt)
15
Barva
Črna
Vhodi in izhodi
Vhodna vrata nožnega stikala
Da
Izhod za slušalke
Ne
USB
Izhod za zunanji zvočnik
Efekti
Vgrajeni efekti
Napajanje
Napajanje
240V