Turbosound TS-12W350/8W Bas zvočnik in subwoofer
1/5
Koda izdelka: 992928
Kot novo
Akcija
1/5
Koda izdelka: 992928
- 9 %
Kot novo
Na zalogi 1 kos
Bas zvočnik in subwoofer Turbosound TS-12W350/8W Bas zvočnik in subwoofer (Kot novo)
- 9 %
Zmogljivi sistemi zvočnikov PA zahtevajo gonilnike Turbosound, ki so zasnovani za najboljšo zvočno zmogljivost ne glede na žanr ali aplikacijo. 12-palčni nizkofrekvenčni gonilnik TS-12W350/8W zagotavlja močne in močne nizke tone in zmore do 1400 vatov največje moči (350 vatov RMS) s frekvenčnim razponom, ki sega od 51 Hz do 3 kHz. Okvir iz...
  • Tip: PA
  • Impedanca: 8 Ohm
  • Frekvenčni razpon: 61 Hz - 3 kHz
  • Premer: 12"
To je samodejni prevod s programsko opremo:
Zmogljivi sistemi zvočnikov PA zahtevajo gonilnike Turbosound, ki so zasnovani za najboljšo zvočno zmogljivost ne glede na žanr ali aplikacijo. 12-palčni nizkofrekvenčni gonilnik TS-12W350/8W zagotavlja močne in močne nizke tone in zmore do 1400 vatov največje moči (350 vatov RMS) s frekvenčnim razponom, ki sega od 51 Hz do 3 kHz. Okvir iz tlačno litega aluminija je izredno tog in lahek, zaradi česar je idealen za uporabo kot nadomestni gonilnik – ali za uporabo v po meri zasnovanih večsmernih PA ohišjih.
Primerno za
Tip
PA
Lastnosti
Nizkotonski zvočnik
12"
Impedanca
8 Ohm
Frekvenčni razpon
61 Hz - 3 kHz
Akustika
Moč RMS
350 W
Raven zvočnega tlaka (SPL)
95 dB
Mere in teža
Premer (inch / palec)
12
Premer
12"