Behringer PMP2000D Power mešalna miza
4,9/5
Koda izdelka: 813683
Samo odprto
4,9/5
Koda izdelka: 813683
Samo odprto
V originalni embalaži
Poškodovana embalaža
Na zalogi 1 kos
Power mešalna miza Behringer PMP2000D Power mešalna miza (Samo odprto)
2000-vatni 14-kanalni mešalnik s procesorjem KLARK TEKNIK Multi-FX in brezžično opcijo. Izjemen mešalnik s pogonom PMP2000D ima 2000 W visoko učinkovite izhodne moči razreda D, hkrati pa ohranja neverjetno razmerje med močjo in težo. S 14 razpoložljivimi vhodnimi kanali ima PMP2000D 9 naših prvovrstnih "nevidnih" mikrofonskih predojačevalnikov...
V originalni embalaži
Poškodovana embalaža
To je samodejni prevod s programsko opremo:
2000-vatni 14-kanalni mešalnik s procesorjem KLARK TEKNIK Multi-FX in brezžično opcijo. Izjemen mešalnik s pogonom PMP2000D ima 2000 W visoko učinkovite izhodne moči razreda D, hkrati pa ohranja neverjetno razmerje med močjo in težo. S 14 razpoložljivimi vhodnimi kanali ima PMP2000D 9 naših prvovrstnih "nevidnih" mikrofonskih predojačevalnikov IMP s preklopnim +48 V fantomskim napajanjem, 4 stereo kanale, izjemno kakovosten procesor KLARK TEKNIK FX s 25 prednastavitvami, vključno z reverberji studijskega razreda. , zamude, preklopnik in različni multi-učinki - in dvojni 9-pasovni stereo grafični EQ-ji. Vse skupaj lahko dosežete z "brezžično pripravljeno" uporabo, zahvaljujoč našim visokokakovostnim digitalnim brezžičnim mikrofonom ULM (naprodaj posebej), PMP2000D pa je idealna, enostavna za uporabo in pripravljena na vse zvočne rešitve v živo! Class-D - močna moč, popoln zvok Zahvaljujoč naši revolucionarni ojačevalni tehnologiji Class-D vam lahko zagotovimo ogromno moči in neverjetne zvočne zmogljivosti v enostavnem, izjemno prenosnem in lahkem paketu. Ojačanje razreda D je pomembno, saj ponuja največjo energetsko učinkovitost in odpravlja potrebo po težkih napajalnikih in velikem hladilnem telesu. Ta neverjetna tehnologija omogoča načrtovanje in izdelavo izjemno zmogljivih izdelkov, ki so po teži bistveno lažji od njihovih tradicionalnih modelov, hkrati pa porabijo manj energije in varujejo okolje. Zmogljiv PMP2000D vam omogoča izbiro med 2 x 1.000 W stereo, 2 x 1.000 W dual dual (1 omrežni izhod, 1 monitor z izhodom) ali 2 000 W mostovnih mono načinov. Ne glede na to, ali je v središču pozornosti ljudski trio, govor ali synth-rock skupina z osupljivimi stereo obliži, jih lahko PMP2000D z lahkoto sprejme. Zaradi te zvočne vsestranskosti je ta izjemni mešalnik z močjo odlična izbira za cerkve, kjer vokal in stereo posnetki pogosto delijo čas obraza. Šest mono vhodov EUROPOWER PMP2000D (plus 3 od štirih stereo kanalov) je opremljenih z izjemno nizko šumnimi mikrofonskimi predojačevalniki IMP "Invisible" z visokim prostorom, ki so jih pohvalili avdio profesionalci po vsem svetu. Ti mikrofonski predojačevalci studijskega razreda odklopijo neverjetnih 130 dB dinamičnega razpona s pasovno širino od 10 Hz do več kot 200 kHz in se popolnoma prilegajo vsem možnim mikrofonom - z ojačanjem do 60 dB in +48 V fantomsko napajanje. Oborožen s temi vrhunskimi mikrofonskimi predojačevalniki, PMP2000D zagotavlja izjemno prosojne in kristalno jasne zvočne zmogljivosti - zaradi česar je idealna izbira tako za zvok v živo kot za studijsko snemanje. KLARK TEKNIK - Odmev, ki se je zapisal v zgodovino KLARK TEKNIK je po vsem svetu prepoznan kot eno najprestižnejših britanskih avdio podjetij z 40-letnim rodovnikom in celo nagrado TEC za življenjsko delo. Podjetje je oblikovalo in izdelovalo izdelke za umetnike svetovnega razreda, njihov legendarni procesor reverb DN780 pa vodilni avdio inženirji po vsem svetu štejejo za industrijski standard. Oglejte si njihovo spletno stran, če želite izvedeti več o legendarni dediščini KLarka TEKNIKA. BEHRINGER s ponosom v svoje izdelke vključuje učinke KLARK TEKNIK po meri. S 25 prednastavitvami svetovnega razreda, ki jih lahko izbirate, vključno z reverbom, refrenom, prirobnico, zamikom, premikom tona in številnimi drugimi neverjetnimi učinki, je KLARK TEKNIK ustvaril 24-bitni motor za studijske učinke za BEHRINGER - za vašo resnično profesionalno dodelavo dotik.
Funkcije
Kanali
14
Lastnosti
Moč (Watt)
2000
Vhodi in izhodi
AUX IN
Da
Vhod za mikrofon
Da
Pakiranje
Vsebina paketa
Power Cable, Manual
Napajanje
Napajanje
240V