Revoltage Core 200 Column Sistem PA stolpcev
4,5/5
Koda izdelka: 813648
Kot novo
4,5/5
Koda izdelka: 813648
Kot novo
Na zalogi 1 kos
Ta izdelek trenutno ni mogoče dostaviti v tvojo državo.
Sistem PA stolpcev Revoltage Core 200 Column Sistem PA stolpcev (Kot novo)
To je samodejni prevod s programsko opremo:
Vgrajeni medijski predvajalnik omogoča pretakanje prek USB, kartice SD in povezave Bluetooth, zato lahko glasbo v ozadju predvajate neposredno brez ločene izvorne naprave. Dva kombinirana mikrofonska/linijska vhoda XLR/6,35 mm z nastavljivim odmevom omogočata predvajanje vokalov ali govora, stereofonski linijski vhod 3,5 mm pa pokriva zunanje naprave, kot so telefoni ali prenosni računalniki. Linijski izhod XLR omogoča napajanje drugega sistema ali snemalne mize.
Kaj je v škatli (najpomembnejše funkcije):
Celoten stolpni ozvočenje - nizkotonec + stolpni zvočnik + 2x distančni moduli
8-palčni nizkotonec s 4x 2,5-palčnim visokotonskim stolpnim zvočnikom
Modularna vtična zasnova - 3 nastavitve višine, ki jih je mogoče konfigurirati
Vgrajen medijski predvajalnik - sprejemnik USB, kartica SD in Bluetooth
2x mikrofonski/linijski vhodi - kombinacija XLR/6,35 mm z nastavljivim učinkom odmeva
1x stereo linijski vhod - 3,5 mm priključek za zunanje naprave
1x linijski izhod - panelni vtič XLR, 3-pinski
TWS Stereo Link - združite dve enoti za pravi brezžični stereo
Glavni regulatorji glasnosti, ojačitve nizkih tonov in vhodne ravni
Funkcija pripravljenosti - samodejni izklop po 30 minutah tišine
Vgrajeni omejevalnik - ščiti pred popačenjem zaradi preobremenitve
Primerno za
Funkcije
Zvočniki
1x 8 ", 2,5" (4 x)
Bluetooth
Da
Mikrofon
Ne
WiFi
Ne
DSP
EQ
2 Bands
Lastnosti
Frekvenčni razpon
60 Hz - 18 kHz
Moč
500 W
Barva
Črna
Nizkotonski zvočnik
8"
Visokotonski zvočnik
2,5" (1 )
Crossover Frequency (kHz)
0,35
Crossover Frequency
350 Hz
Zaslon
Da
Material
Housing
Plastika
Vhodi in izhodi
Vhodi
6,3mm Jack (2 x), Jack 3,5mm TRS, XLR (2 x)
Izhodi
XLR
Vhod za mikrofon
Da (2)
USB
AUX IN
Reža za kartice SD
Akustika
Moč RMS
200 W
Moč RMS (Watt)
200
Raven zvočnega tlaka (SPL)
116 dB
Napajanje
Možnost delovanja na baterijo
Napajanje
100 - 240V