Revoltage Pulse 300 Column Sistem PA stolpcev
4,5/5
Koda izdelka: 813646
Kot novo
4,5/5
Koda izdelka: 813646
Kot novo
Na zalogi 1 kos
Ta izdelek trenutno ni mogoče dostaviti v tvojo državo.
Sistem PA stolpcev Revoltage Pulse 300 Column Sistem PA stolpcev (Kot novo)
To je samodejni prevod s programsko opremo:
Osrednji del je 8-palčni nizkotonec v paru z 2,5-palčnim visokotlačnim gonilnikom, ki doseže največjo moč 500 W (300 W RMS) in frekvenčni razpon od globokih 20 Hz pa vse do čistih 19 kHz. Z največjo vrednostjo 118 dB SPL napolni prostor, ne da bi se znojili.
Povezovanje je brez težav. Pretakajte brezžično prek povezave Bluetooth 5.0 iz telefona ali tabličnega računalnika, priključite mikrofon ali kitaro prek kombiniranih vhodov XLR/6,3 mm, priključite zunanji vir prek vhodov RCA ali 3,5 mm AUX ali verižno povežite izhod XLR za mešanje s preostalimi napravami PA. Imate dva PULSE300C? Z gumbom TWS Link ju takoj povežite v pravi stereo sistem.
Kaj je v škatli (poudarki funkcij):
500 W največja izhodna moč / 300 W RMS - zasnovan za srednje velika in velika prizorišča
pretakanje prek povezave Bluetooth 5.0 - brezžično do 10 metrov
TWS Stereo Link - povežite dve enoti za popolno stereofonsko nastavitev
5 prednastavitev DSP: Main, Hi-Fi, Monitor, DJ, Speech
2 kombinirana vhoda XLR/6,3 mm - mikrofon, kitara ali linija
vhodi RCA + 3,5 mm AUX - za zunanje zvočne naprave
Mešalni izhod XLR - povežite z več zvočniki ali sistemom PA
8-palčni nizkotonec + 2,5-palčni visokotonec High Compression Driver
Frekvenčni odziv: 20 Hz - 19 kHz | SPL max: 118 dB | Impedanca: 4 Ohm
Dimenzije: 435 x 290 x 625 mm | Teža: 16,45 kg
Univerzalno napajanje: 100-240 V AC, 50/60 Hz
Primerno za
Funkcije
Zvočniki
1x 8 ", 1x 2,5 "
Bluetooth
Da
Mikrofon
Ne
WiFi
Ne
DSP
Da
EQ
2 Bands
Lastnosti
Frekvenčni razpon
60 Hz - 18 kHz
Moč
1000 W
Barva
Črna
Nizkotonski zvočnik
8"
Visokotonski zvočnik
2,5" (1 )
Zaslon
Material
Housing
Plastika
Vhodi in izhodi
Vhodi
Jack 3,5mm TRS, RCA (2 x), XLR-Jack (2 x)
Izhodi
XLR
Vhod za mikrofon
Da (2)
USB
AUX IN
Akustika
Moč RMS
300 W
Moč RMS (Watt)
300
Raven zvočnega tlaka (SPL)
118 dB
Napajanje
Možnost delovanja na baterijo
Napajanje
100 - 240V