dB Technologies ARENA SW15 Pasivni subwoofer
Koda izdelka: 202482 (ARENASW15)
Prodaja končana
Prodaja končana
Ta izdelek se ne proizvaja ali ni del trenutne ponudbe. Priporočamo izbrati alternativen izdelek.
Pasivni subwoofer dB Technologies ARENA SW15 Pasivni subwoofer
Izberi alternativo (2)
M20 polni nosilec, 8ohm, 130dB SPL max, dodatna modra platišča, 500W (program 1000W), 40-150Hz, notranji križanec, priključki Neutrik Speakon. dimenzije: 470 x 600 x 600mm. Teža: 34kg .
To je samodejni prevod s programsko opremo:
Primerno za
Tip
Subwoofer
Funkcije
Zvočniki
1x 15 "
Lastnosti
Nizkotonski zvočnik
15"
Visokotonski zvočnik
Ne
Moč
500 W
Moč (Watt)
500
Akustika
Moč RMS
500 W