Ibanez IBZ10BV2 Mali bas kombo
4,5/5
Koda izdelka: 814023
Poškodovano
Ibanez IBZ10BV2 Mali bas kombo
4,5/5
Koda izdelka: 814023
Poškodovano
Estetske poškodbe
Na zalogi 1 kos
Mali bas kombo Ibanez IBZ10BV2 Mali bas kombo (Poškodovano)
Ibanez IBZ10BV2 Mali bas kombo
Kompaktni kombinirani ojačevalnik bas kitare 10W / 4Ohm iz serije IBZ, ki predvaja močan zvok s pomočjo omare z zaprtim hrbtom in 6,5-palčnim Power Jam zvočnikom. Na voljo je s preprostim krmiljenjem, vključno s 3-pasovnim EQ (kontrola nizkih / srednjih / visokih tonov) za ustvarjanje različnih tonov in z regulacijo glasnosti. Ojačevalnik...
Ibanez IBZ10BV2 Mali bas kombo
Estetske poškodbe
Fotografije poškodovanja
To je samodejni prevod s programsko opremo:
Kompaktni kombinirani ojačevalnik bas kitare 10W / 4Ohm iz serije IBZ, ki predvaja močan zvok s pomočjo omare z zaprtim hrbtom in 6,5-palčnim Power Jam zvočnikom. Na voljo je s preprostim krmiljenjem, vključno s 3-pasovnim EQ (kontrola nizkih / srednjih / visokih tonov) za ustvarjanje različnih tonov in z regulacijo glasnosti. Ojačevalnik zagotavlja standardni vhod za bas kitaro 1/4 ", vhod za vhod in izhod za slušalke. Dimenzije: 255 x 275 x 174 mm. Teža: 3,6 kg.
Funkcije
Zvočniki
1x 6,5 "
Efekt zanka
Ne
Limiter
Ne
Kontrole
Middle, Bass, Treble, Volume
Lastnosti
Moč
10 W
Moč (Watt)
10
Vhodi in izhodi
Mp3 / linijski vhod
Da
Izhod za slušalke
Da
USB
Izhod za zunanji zvočnik
Da, Ne
Izhod DI
Napajanje
Možnost delovanja na baterijo
Napajanje
240V